fbpx
E Shtunë, 25 Qershor 2022

Mos e humbas

Lajmet e jeteses

Si të bëni një mulli me erë nga letra Origami, e lehtë dhe tërheqëse

Si të bëni një mulli me erë nga letra - Cavaners,, Mullinjtë e erës si lodra që mund të bëhen nga letra, shishe plastike dhe të tjera. Epo, kjo ...

E shkëlqyeshme, Nikita Willy ka humbur 7 kg pas lindjes, sekreti nuk është dieta

Siç e dimë të gjithë, aktualisht Artistja e re Nikita Willy, u bëra nënë. Ajo sapo është bekuar me një djalë të quajtur Issa Xander Djokosoetono...

PROJEKTIMI I SHTOPIS

Ushqim

Qëndro i lidhur

16,985TifozëtLike
2,458Followersndjek
61,453SubscribersRegjistrohu
- Reklama -

Biznes

Seksi dhe Marrëdhëniet

Kuptimi i ëndrrës I martuar dhe shtatzënë - çfarë shenje?

Kuptimi i ëndrrës së martesës sipas disa njerëzve është një shenjë e pranisë së vdekjes ose vdekjes tek ata që përjetojnë ëndrrën. Ata ende besojnë se njerëzit që...

shëndetësor

Përfitimet e frutave Durian – Forcon kockat dhe zbut lëkurën

Përfitimet e frutave Durian - CavanersNë fakt, ka shumë përfitime të durianit nëse shikoni nga afër. Përveç shijes, aromës dhe çmimit që është shumë më i lartë në krahasim me frutat e tjera...

Këshilla për dietën: Mënyra natyrale për të humbur peshë

Këshilla për dietën – Disa njerëz ndjekin një dietë duke kufizuar konsumin e ushqimit çdo ditë, por shumë njerëz gjithashtu gabimisht përcaktojnë dhe zbatojnë dietën...

Këshilla për një dietë të shëndetshme natyrale – Efektive dhe ideale e hollë

Këshilla natyrale për një dietë të shëndetshme – Në procesin metabolik të trupit, sigurisht që ju e dini nëse keni vërtet nevojë për ushqime që përmbajnë shumë fibra, frutat dhe perimet janë ato që...

Njohja e sëmundjes koronare të zemrës – Faktorët e rrezikut dhe trajtimi

Sëmundje koronare të zemrës - Cavaners,, Sëmundja koronare e zemrës është një ngushtim i enëve të vogla të gjakut që hyjnë në gjak dhe oksigjen në zemër. Arteriet koronare...

Efikasiteti i xhenxhefilit për shëndetin që dihet rrallë

Përfitimet e xhenxhefilit për shëndetin - Cavaners,, Xhenxhefili është një lloj erëze që është shumë globale dhe dobia e tij duhet të jetë pa dyshim. Xhenxhefili...
- Reklama -

Bukuri

Këshilla bukurie pa kozmetikë – Ka kaq shumë probleme me lëkurën e trupit saqë është e vështirë t’i përmendësh, kjo ndodh për shkak të problemeve të shumta që...
Advertisment

Parenting

Shëndeti dhe Fitness

Blogger

Advertisment

Artikujt e fundit

më Populloret

Komentet e fundit